O Nas

Doradztwo biznesowe – Bydgoszcz

O Kancelarii


Kancelaria Doradztwa Podatkowego Paweł Wysiński to zespół profesjonalistów tworzących nową jakość usług skierowanych przede wszystkim do przedsiębiorców, a także innych podmiotów – osób fizycznych, dla których ważna jest kompleksowość usług, a w szczególności usługi doradztwa podatkowego.

Jesteśmy nie tylko doradcami podatkowymi, adwokatami czy księgowymi ale również osobami, rozumiejącymi problemy naszych Klientów.

Kluczem Kancelarii do sukcesu jest synergia w celu prawdziwie kompletnej obsługi z zakresu podatków, księgowości oraz innych dziedzin prawa.

Specjalizujemy się przede wszystkim w bieżącej obsłudze małych i średnich podmiotów gospodarczych a także szeroko rozumianych procesach przekształceniowych dla potrzeb optymalizacji podatkowej i ochrony prawnej ze szczególnym uwzględnieniem sukcesji firmy.

Ponadto nasze usługi skierowane są również do osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej.

W zależności od potrzeb i okoliczności danej sprawy jesteśmy gotowi świadczyć usługi również poza naszym biurem. Niejednokrotnie towarzyszymy Klientom w trakcie spotkań oraz negocjacji, reprezentujemy Ich interesy przed sądami czy organami administracji publicznej.

Pracownicy Kancelarii, dzięki swojej wszechstronnej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu mogą zapewnić Państwu kompleksowe usługi prawne, szczególnie usługi doradztwa podatkowego z uwzględnieniem sytuacji rynkowej oraz dynamicznie zmieniającego się otoczenia biznesowego. Usługi doradztwa podatkowego są świadczone nie tylko w Bydgoszczy i okolicach, ale również na terenie całego kraju.

Paweł Wysiński

MISJA:


Być wiodącą Kancelarią świadczącą profesjonalne usługi z zakresu doradztwa podatkowego i rozwiązywać kompleksowe problemy podatkowe dla klientów nie tylko w Bydgoszczy i okolicach, ale również na terenie całego kraju.

WARTOŚCI, czyi to co jest dla nas najważniejsze:


  • Jakość i doskonałość – dotrzymujemy obietnice i podejmujemy działania, których jakość przewyższa oczekiwania klientów. Ciągle rozwijamy swoją wiedzę oraz elastycznie podejmujemy decyzje.

  • Praca zespołowa – wierzymy, że najlepsze rozwiązania powstają jako wynik pracy zespołowej. Budujemy dobre, długoterminowe relacje z klientami oraz dzielimy się wiedzą, zdobytym doświadczeniem oraz posiadanymi zasobami.

  • Przywództwo – wskazujemy najlepsze i najbardziej optymalne rozwiązania naszym klientom, przejawiamy inicjatywę w prowadzonych sprawach. Mamy odwagę badać nowe możliwości oraz ponosić odpowiedzialność za podjęte działania. Naszym działaniem potwierdzamy swoją wiarygodność i słuszność pokładanego w nas zaufania.

Co robimy lepiej niż inni?

1
Nie pracujemy na "pół gwizdka" - pracę wykonujemy rzetelnie z poszanowaniem pieniędzy klienta
2
Szukamy oszczędności, konsultujemy je z klientem i wprowadzamy formalnie, zgodnie z literą prawa
3
Jeżeli widzimy, możliwości optymalizacji podatkowej, przeprowadzamy ją od A do Z
4
Gwarantujemy bezpieczeństwo naszych ruchów podatkowych
5
Fachowa wiedza prawna pozwala nam znajdować oszczędności, o których nie wiedzą wszyscy

Aktualności z firmy

Trudy prowadzenia działalności w formie spółek

Prowadząc własny biznes często nie zastanawiamy się nad przyszłymi problemami, czy konsekwencjami zakładając, że „jakoś to będzie”, a już na pewno nie spodziewamy się, że przyjdzie nam kiedyś prowadzoną działalność zakończyć z powodu nieporozumień ze wspólnikami lub ze względu na inne niezaplanowane sytuacje. Jak prowadzić swoją firmę? Niestety, rzeczywistość często potrafi zaskakiwać. Nagłe zniknięcie wspólnika

Czytaj więcej

Działalność gospodarcza – możliwość szybkiego zysku

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej wymaga niemałej determinacji, gdyż zawiłość i ilość regulacji prawnych potrafi skutecznie zniechęcić potencjalnych przyszłych przedsiębiorców. Niezwykle ważna jest również świadomość, jakie działania mogą przynieść dla przedsiębiorcy negatywne konsekwencje. Należy wskazać, iż w trakcie prowadzenia biznesu przedsiębiorcy coraz częściej narażeni są na możliwość poniesienia odpowiedzialności karnej skarbowej. Oszustwo i wyłudzenie VAT należą

Czytaj więcej

Przełomowy wyrok w zakresie czasu trwania kontroli podatkowej

26 lutego 2020 Paweł Wysiński Doradca Podatkowy 12752 Kontrolerzy skarbowi na sprawdzenie finansów mikroprzedsiębiorcy mają 12 kolejno następujących po sobie dni – tak orzekł Naczelny Sąd Administracyjny w dniu 19 lutego 2020r. (sygn. akt I FSK 2243/19).  Sąd rozstrzygnął, że limit czasu na kontrolowanie mikroprzedsiębiorcy to 12 kolejno następujących po sobie dni roboczych. Tymczasem do

Czytaj więcej