Porady podatkowe ONLINE

Kancelaria udziela porad podatkowych online i opinii prawno – podatkowych przez Internet. Bezpośrednio poprzez formularz znajdujący się na głównej stronie lub na adres e-mail: doradca@doradztwo-podatkowe.net.pl mogą Państwo zadać pytanie doradcy podatkowemu, a następnie – po zaakceptowaniu stawki honorarium – zlecić udzielenie porady prawnej lub opinii prawno – podatkowej.

Zaletą udzielenia porady lub konsultacji w formie online jest przede wszystkim szybkość załatwienia sprawy (porada udzielana jest zazwyczaj w ciągu 24-48 godzin od chwili zaksięgowania honorarum na rachunku bankowym Kancelarii) oraz niższa cena porady lub konsultacji. Jednakże w szczególności w przypadku spraw bardziej złożonych zaleca się osobiste spotkanie z doradcą podatkowym.

Zapytanie o wycenę porady podatkowej online lub opinii jest bezpłatne i nie wiąże się z żadnymi konsekwencjami dla Klienta. Zlecenie na usługę prawną zostaje przyjęte do realizacji dopiero w przypadku wyraźnego zaakceptowania przez Klienta stawki honorarium i terminu wykonania usługi (z reguły do 24 godzin).


Inne usługi

Doradztwo podatkowe

Doradztwo podatkowe świadczone przez Kancelarię Doradztwa Podatkowego Paweł Wysiński to kompleksowa pomoc dla podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych w zakresie optymalizacji zobowiązań podatkowych oraz rozwiązywaniu problemów prawno – podatkowych.

Czytaj więcej Dowiedz się więcej

Outsourcing finansowo księgowy

Kancelaria Doradztwa Podatkowego Paweł Wysiński zajmuje się kompleksowo obsługą księgową małych oraz średnich firm, a także sprawami kadrowo – płacowymi. Dodatkowo pomagamy równiez nowo powstającym podmiotom zarejestrować działalność gospodarczą.

Czytaj więcej Dowiedz się więcej

Doradztwo strategiczne

Opracowanie i wdrożenie strategii podatkowej, zapewni bezpieczny i optymalny podatkowo model prowadzenia przedsiębiorstwa.

Czytaj więcej Dowiedz się więcej