Doradztwo prawne

Kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne na rzecz Klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych z zakresu prawa: cywilnego, spadkowego, rodzinnego, handlowego, gospodarczego, nieruchomości oraz ochrony danych osobowych. 

Kancelaria specjalizuje się w ocenie prawnej umów przedwstępnych, deweloperskich, sprzedaży, weryfikacji stanu prawnego nieruchomości oraz regulacji kwestii prawnych nieruchomości, przygotowaniu umów zgodnych ze wszystkimi aspektami prawa, doradztwie i reprezentacji Klienta na sali sądowej. Obsługujemy zarówno transakcje związane z obrotem nieruchomościami, spory sądowe i administracyjne związane z problemami na nieruchomości, jak również prowadzimy postępowania o odszkodowanie za wywłaszczenia i uciążliwości imitowane na nieruchomości naszych klientów. Kancelaria prowadzi również usługi z doradztwa dotyczącego stwierdzenia zasiedzenia, zniesienia współwłasności, ustanowienia służebności, rozwiązywania sporów pomiędzy współwłaścicielami, w sprawach eksmisyjnych, o ochronę własności i posiadania, w sprawach dotyczących najmu lokali mieszkalnych i użytkowych, w sprawach z zakresu postępowania wieczystoksięgowego. 

Kancelaria, w ramach usług doradztwa prawnego oferuje m.in.: 

  • reprezentacje osób, którym postawiono zarzuty karne bądź karnoskarbowe, w szczególności w zakresie prania pieniędzy, wyłudzeń VAT i innych oszustw podatkowych 
  • zakładanie spółek praw handlowego 
  • przygotowywanie rożnego rodzaju pism procesowych 
  • sporządzanie opinii prawnych 
  • opracowywanie wszelkiego rodzaju umów 
  • obsługa transakcji związanych z obrotem nieruchomościami 

Inne usługi

Doradztwo podatkowe

Doradztwo podatkowe świadczone przez Kancelarię Doradztwa Podatkowego Paweł Wysiński to kompleksowa pomoc dla podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych w zakresie optymalizacji zobowiązań podatkowych oraz rozwiązywaniu problemów prawno – podatkowych.

Czytaj więcej Dowiedz się więcej

Outsourcing finansowo księgowy

Kancelaria Doradztwa Podatkowego Paweł Wysiński zajmuje się kompleksowo obsługą księgową małych oraz średnich firm, a także sprawami kadrowo – płacowymi. Dodatkowo pomagamy równiez nowo powstającym podmiotom zarejestrować działalność gospodarczą.

Czytaj więcej Dowiedz się więcej

Porady podatkowe ONLINE

Kancelaria udziela porad podatkowych online i opinii prawno – podatkowych przez Internet.

Czytaj więcej Dowiedz się więcej