Porady Podatkowe Online

Kancelaria udziela porad podatkowych online i opinii prawno - podatkowych przez Internet. Bezpośrednio na adres e-mail: doradca@doradztwo-podatkowe.net.pl mogą Państwo zadać pytanie doradcy podatkowemu, a następnie – po zaakceptowaniu stawki honorarium - zlecić udzielenie porady prawnej lub opinii prawno - podatkowej.

Zaletą udzielenia porady lub konsultacji w formie online jest przede wszystkim szybkość załatwienia sprawy (porada udzielana jest zazwyczaj w ciągu 24-48 godzin od chwili zaksięgowania honorarum na rachunku bankowym Kancelarii) oraz niższa cena porady lub konsultacji. Jednakże w szczególności w przypadku spraw bardziej złożonych zaleca się osobiste spotkanie z doradcą podatkowym.

Zapytanie o wycenę porady podatkowej online lub opinii jest bezpłatne i nie wiąże się z żadnymi konsekwencjami dla Klienta. Zlecenie na usługę prawną zostaje przyjęte do realizacji dopiero w przypadku wyraźnego zaakceptowania przez Klienta stawki honorarium i terminu wykonania usługi (z reguły do 24 godzin).