O Nas

O Kancelarii


Kancelaria Doradztwa Podatkowego Paweł Wysiński to zespół profesjonalistów tworzących nową jakość usług skierowanych przede wszystkim do przedsiębiorców, a także innych podmiotów – osób fizycznych, dla których ważna jest kompleksowość usług, a w szczególności usługi doradztwa podatkowego.

Jesteśmy nie tylko doradcami podatkowymi, adwokatami czy księgowymi ale również osobami, rozumiejącymi problemy naszych Klientów.

Kluczem Kancelarii do sukcesu jest synergia w celu prawdziwie kompletnej obsługi z zakresu podatków, księgowości oraz innych dziedzin prawa.

Specjalizujemy się przede wszystkim w bieżącej obsłudze małych i średnich podmiotów gospodarczych a także szeroko rozumianych procesach przekształceniowych dla potrzeb optymalizacji podatkowej i ochrony prawnej ze szczególnym uwzględnieniem sukcesji firmy.

Ponadto nasze usługi skierowane są również do osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej.

W zależności od potrzeb i okoliczności danej sprawy jesteśmy gotowi świadczyć usługi również poza naszym biurem. Niejednokrotnie towarzyszymy Klientom w trakcie spotkań oraz negocjacji, reprezentujemy Ich interesy przed sądami czy organami administracji publicznej.

Pracownicy Kancelarii, dzięki swojej wszechstronnej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu mogą zapewnić Państwu kompleksowe usługi prawne, szczególnie usługi doradztwa podatkowego z uwzględnieniem sytuacji rynkowej oraz dynamicznie zmieniającego się otoczenia biznesowego. Usługi doradztwa podatkowego są świadczone nie tylko w Bydgoszczy i okolicach, ale również na terenie całego kraju.

Paweł Wysiński

MISJA:


Być wiodącą Kancelarią świadczącą profesjonalne usługi z zakresu doradztwa podatkowego i rozwiązywać kompleksowe problemy podatkowe dla klientów nie tylko w Bydgoszczy i okolicach, ale również na terenie całego kraju.

WARTOŚCI, czyi to co jest dla nas najważniejsze:


  • Jakość i doskonałość – dotrzymujemy obietnice i podejmujemy działania, których jakość przewyższa oczekiwania klientów. Ciągle rozwijamy swoją wiedzę oraz elastycznie podejmujemy decyzje.

  • Praca zespołowa – wierzymy, że najlepsze rozwiązania powstają jako wynik pracy zespołowej. Budujemy dobre, długoterminowe relacje z klientami oraz dzielimy się wiedzą, zdobytym doświadczeniem oraz posiadanymi zasobami.

  • Przywództwo – wskazujemy najlepsze i najbardziej optymalne rozwiązania naszym klientom, przejawiamy inicjatywę w prowadzonych sprawach. Mamy odwagę badać nowe możliwości oraz ponosić odpowiedzialność za podjęte działania. Naszym działaniem potwierdzamy swoją wiarygodność i słuszność pokładanego w nas zaufania.

Co robimy lepiej niż inni?

1
Nie pracujemy na "pół gwizdka" - pracę wykonujemy rzetelnie z poszanowaniem pieniędzy klienta
2
Szukamy oszczędności, konsultujemy je z klientem i wprowadzamy formalnie, zgodnie z literą prawa
3
Jeżeli widzimy, możliwości optymalizacji podatkowej, przeprowadzamy ją od A do Z
4
Gwarantujemy bezpieczeństwo naszych ruchów podatkowych
5
Fachowa wiedza prawna pozwala nam znajdować oszczędności, o których nie wiedzą wszyscy

Aktualności z firmy

Działalność nierejestrowana

Osoby chcące prowadzadzić w niewielkich rozmiarach działalność gospodarczą nie muszą jej od dnia 30 kwietnia 2018 r. rejestrować ani też opłacać z tego tytułu składek ZUS. Nie oznacza to jednak, że nie muszą ewidencjować uzyskanego dochodu i płacić od niego należnego podatku.

Czytaj więcej

Zarząd sukcesyjny

Miło nam poinformować, iż doradca podatkowy z naszej Kancelarii – Paweł Wysiński, jako jeden z pierwszych w Polsce przygotował się do pełnienia funkcji zarządcy…

Czytaj więcej

Zwrot podatku VAT z tytułu nabycia nieruchomości przed rozpoczęciem DG

Podatnik może obniżyć kwotę podatku należnego o podatek naliczony, a w konsekwencji będzie mógł ubiegać się o zwrot podatku VAT, który zawarty jest w cenie nabycia…

Czytaj więcej