Kancelaria Doradztwa Podatkowego

doradca podatkowyKancelarię Doradztwa Podatkowego Paweł Wysiński tworzą doświadczeni na rynku specjaliści - doradcy podatkowi Paweł Wysiński i Grzegorz Klarkowski, posiadający obszerną wiedzę oraz duże doświadczenie zawodowe w zakresie skutecznego identyfikowania oraz rozwiązywania problemów podatkowych powstających w rzeczywistości gospodarczej.

Usługi doradztwa podatkowego oferowane przez Kancelarię są świadczone w formie doradztwa doraźnego, realizowanego na podstawie zlecenia oraz w ramach stałej umowy o współpracę na rzecz podmiotów gospodarzych oraz osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej.

Na co dzień doradcy podatkowi z naszej Kancelarii biorą czynny udział w procesie edukacji studentów, publikują liczne artykuły o tematyce prawa podatkowego, przygotowują informacje na portalach społecznościowych oraz opracowują interpretacje indywidualne z zakresu prawa podatkowego, a także orzeczenia sądów administracyjnych.

Każdy z doradców podatkowych, pracujących w Kancelarii Doradztwa podatkowego, dzięki swojej wszechstronnej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu może zapewnić Państwu kompeksowe doradztwo podatkowe z uwzględnieneim sytuacji rynkowej oraz dynamicznie zmieniającego się otoczenia biznesowego. Usługi doradztwa podatkowego są świadczone nie tylko w Bydgoszczy i okolicach, ale rówież na terenie całego kraju.